نکته مهم : برای وارد کردن شماره سفارش در این قسمت از کیبورد انگلیسی استفاده نمایید.

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

هر وضعیت در صفحه پیگیری سفارشات به چه معناست؟

در انتظار پرداخت : سفارش شما با موفقیت ثبت شده اما پرداخت شما تائید نشده است. ممکن است این پیام بخاطر  بروز خطا در زمان ثبت تراکنش بانکی رخ داده باشد. در این مواقع معمولا پس از حداکثر ۲۴ ساعت وجه پرداختی به حساب شما عودت داده خواهد شد. همچنین ممکن است شما در مرحله پرداخت ، از پرداخت صرف نظر کرده باشید.

در انتظار بررسی : سفارش شما با موفقیت ثبت شده اما پرداخت شما تائید نشده است. در صورتی که پرداخت خود را با یکی از روش های کارت به کارت یا پرداخت کریپتو یا وبمانی انجام داده اید لطفا رسید تراکنش خود را به ایمیل walletbaz[at]gmail[dot]com ارسال نمایید تا سفارش شما تائید و سپس از وضعیت در انتظار بررسی خارج شود.

در حال انجام : سفارش شما به صورت پرداخت از طریق درگاه بانکی انجام شده و با موفقیت ثبت شده اما هنوز تائید نشده است. معمولا سفارش هایی که بعد از اتمام ساعات کاری ولت باز ثبت می شوند تا آغاز روز کاری بعد در این وضعیت خواهند ماند.

ارسال شده به انبار : سفارش شما تائید شده و جهت تامین و آماده سازی محصولات به انبار ارسال شده است.

آماده به ارسال : سفارش شما آماده سازی و بسته بندی شده است و آماده ارسال توسط هر یک از روش های ارسال انتخاب شده توسط شما می باشد.

در حال ارسال : سفارش شما به مامور پست یا پیک تحویل داده شده و به زودی به دست شما خواهد رسید.

تکمیل شده : سفارش شما به دست شما رسیده است.

لغو شده : سفارش شما به دلیل عدم پرداخت به موقع صورتحساب و یا تکراری بودن سفارش لغو شده است.

مسترد شده : سفارش شما به دلیل درخواست شما و یا مشکلات تامین و غیره کنسل شده و وجه آن به حساب شما عودت داده شده است.

×

 

سلام

به شما پیشنهاد میکنیم پیش از انتخاب و خرید کیف پول سخت افزاری حتما از مشاوره تخصصی ولت باز استفاده نمایید.

×