پرسش های متداول (Frequently Asked Questions)

گارانتی ولت باز شامل چه مواردی می شود؟

مجموعه ولت باز جهت تأمین رضایت مشتریان محترم، خدمات پس از فروش خود را به بهترین نحو ممکن اجرا می نماید. شرایط و مدت زمان گارانتی محصولات با توجه به شرایط تعیین شده شرکت تولید کننده ارائه می گردد.
در حال حاضر دفتر خدمات پس از فروش حضوری مجموعه ولت باز در شهر کرج دایر می باشد، مشتریان گرامی مقیم سایر شهرهای ایران می توانند جهت استفاده از گارانتی ولت باز دستگاه مورد نظر را از طریق پست به نشانی درج شده در صفحه تماس با ما ارسال نمایند.

شرایط گارانتی محصولات

 1. چنانچه به همراه دستگاه، کارت گارانتی نیز به مشتری تحویل شده باشد، همراه داشتن و یا ارسال کارت گارانتی به همراه محصول الزامی است.
 2. در پاره ای از موارد به دلیل خارجی بودن قطعات و مشکلات واردات، برای استفاده از خدمات یک الی دو ماه زمان نیاز است.
 3. وظیفه حفظ و نگهداری بسته بندی محصول بر عهده مشتری می باشد.
 4. در هنگام خرید، مشتری موظف به بررسی سلامت فیزیکی کالا، کامل بودن ملحقات، کنترل صحت مشخصات فنی و سریال درج شده در بسته بندی محصول با سریال کالا می باشد.
 5. پایان مدت ضمانت، صدمات فیزیکی شامل شکستگی، ترک خوردگی و پریدگی، عیوب ظاهری که در اثر ضربه، آتش یا حرارت دیدگی بیش از حد، مواد شیمیایی، مایعات، نوسانات برق و استفاده ناصحیح از محصول و دستکاری افراد غیر مجاز ایجاد شوند، موجب ابطال ضمانت می گردد.
  تبصره: در مورد محصولات مقاوم در مقابل ضربه و رطوبت، این موارد از شرایط ابطال گارانتی کسر می گردد.
 6. عدم سازگاری قطعه با سایر قطعات، دستگاهها و لوازم الکترونیکی به منزله معیوب بودن آن نبوده و در صورت گذراندن مراحل تست و حصول اطمینان از سالم بودن قطعه توسط مرکز خدمات، محصول به صاحب قطعه عودت داده می شود.
 7. مسئولیت تهیه پشتیبان از دارایی ها و اطلاعات مهم، فقط و فقط بر عهده مشتری خواهد بود و شرکت ارائه دهنده خدمات مسئولیتی در قبال دارایی و اطلاعات از دست رفته ندارد.
 8. چنانچه پس از بررسی و تست فنی توسط کارشناسان این شرکت، کالا خارج از شرایط ضمانت تشخیص داده شود، دستگاه بعد از ابطال کارت گارانتی و یا هولوگرام، از چرخه گارانتی خارج شده و به صاحب آن عودت داده خواهد شد.
 9. تشخیص ضمانت و یا خارج از ضمانت بودن کالا بر عهده کارشناسان مجموعه ولت باز خواهد بود.
 10. ضمانت مجموعه ولت باز محدود به برطرف کردن اشکالات سخت افزاری دستگاه تحت پوشش ضمانت است. خدمات نرم افزاری اعم از بروزرسانی دستگاه یا بازیابی دارایی ها و اطلاعات و سایر خدمات نرم افزاری اساساً مربوط به کاربر است و جزء تعهدات شرکت نیست. در صورتی که به منظور تکمیل مراحل تعمیرات کالا نیاز به انجام هر یک از موارد فوق الذکر باشد، هزینه آن بر عهده خریدار خواهد بود.
 11. در زمانی که کالای معیوب مشمول خدمات پس از فروش (بر اساس تاریخ ذکر شده در کارت گارانتی)، توسط کارخانه تولید نشود، به تشخیص کارشناسان مراکز گارانتی کالای متناسب با آن جایگزین شده و یا در قبال دریافت ما به التفاوت، کالایی با مدل بالاتر تحویل مشتری می گردد.
 12. صاحب قطعه یا نماینده او اعم از کارپرداز یا پیک موتوری و غیره در هنگام تحویل گرفتن قطعه موظف به تست ظاهری و دقت در موارد ابطال ضمانت می باشند. در غیر این صورت پس از تحویل هیچ گونه مسئولیتی در قبال موارد ابطال بوجود آمده بر عهده مرکز خدمات نمی باشد.
 13. مسئولیت بسته بندی صحیح کالا هنگام ارسال برعهده فرستنده می باشد و توصیه می گردد حتی المقدور از بسته بندی اصلی بدون لوازم جانبی و ملحقات جهت ارسال استفاده گردد. بدیهی است صدمات ناشی از بسته بندی ناصحیح برعهده فرستنده می باشد.
 14. تحویل کالا به دفتر خدمات به منزله عدم نیاز به اطلاعات و دارایی های موجود بر روی دستگاه می باشد.
 15. باتری کلیه محصولات دارای شش ماه گارانتی تعویض می باشد.در صورت خرابی باتری دستگاه طی مدت مذکور دستگاه تعویض میگردد. پس از گذشت شش ماه از خرید کالا در صورت بروز مشکل باتری ، در صورت امکان با هزینه مشتری باتری محصول تعویض خواهد شد.
 16. اگر بنا به تشخیص کارشناسان شرکت خرابی پورت USB، ناشی از ضربه یا فشار بیش از حد باشد و یا به دلیل حمل و نقل در حالت اتصال کابل تشخیص داده شود، قطعه معیوب از چرخه گارانتی خارج می شود و در صورت تعمیر هزینه آن اخذ خواهد شد و در غیر این صورت کالا به همان صورت به صاحب آن عودت داده خواهد شد.
  تبصره: منظور از ضدضربه بودن یک محصول، مقاومت دربرابر سقوط از ارتفاع کمتر از یک متر می باشد (این امر نیز با فرض افتادن محصول از دست کاربر تعیین شده است) لذا هرگونه سائیدگی یا وارد آمدن ضربه به محصول و یا سقوط آن از ارتفاعات بیشتر از میزان ذکر شده، آن را از شرایط گارانتی خارج می کند.

چطور می توانم از گارانتی ولت باز استفاده کنم؟

۱- مراجعه به دفتر مرکزی ولت باز یا نمایندگی های ولت باز در سراسر کشور که آدرس آنها در صفحه تماس با ما درج شده است.

۲- ارسال محصول به آدرس دفتر مرکزی شرکت که آدرس آن در صفحه تماس با ما درج شده است.

پرداخت در محل از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در ایران (فقط تهران و کرج)

مجموعه ولت باز طی یک قرارداد رسمی با بانک پاسارگاد این امکان را برای مشتریان گرامی شهرهای تهران و کرج فراهم نموده است تا بتوانند وجه سفارش های خود را درب منزل یا محل کار خود و توسط دستگاه کارتخوان بانکی بانک پاسارگاد و از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب ایران پرداخت نمایند.

پرداخت از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در ایران

مجموعه ولت باز طی یک قرارداد رسمی با بانک پاسارگاد این امکان را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است تا بتوانند وجه سفارش های خود را توسط درگاه پرداخت امن بانکی بانک پاسارگاد و از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب ایران پرداخت نمایند.

پرداخت از طریق کارت به کارت شبکه شتاب

این امکان برای مشتریان گرامی فراهم شده است تا بتوانند وجه سفارش های خود را از طریق سیستم کارت به کارت بانکی شبکه شتاب پرداخت نمایند. در صورتی که این روش پرداخت مد نظر شما می باشد می بایست پس از انتخاب روش پرداخت از طریق کارت به کارت در صفحه تسویه حساب و ثبت سفارش ، اطلاعات کارت بانکی که به در صفحه نهایی ثبت سفارش به رویت شما می رسد را یادداشت نمایید. پس از پرداخت مبلغ سفارش می بایست اطلاعات پرداخت خود را به ایمیل walletbaz@gmail.com ارسال نمایید. پس از تائید پرداخت سفارش شما در وضعیت ارسال مرسوله قرار خواهد گرفت.

پرداخت از طریق Bitcoin ، Etherium ، Tether

این امکان برای مشتریان گرامی مجموعه ولت باز فراهم شده است تا بتوانند وجه سفارش های خود را از با بیت کوین (Bitcoin – BTC) ، اتریوم (Etherium – ETH) تتر ترون (TRC20 Tether) و تتر اتریوم (ERC20 Tether) پرداخت نمایند. به این منظور کافیست از طریق چت آنلاین وبسایت نوع خرید خود را به پشتیبانی اطلاع دهید تا مبلغ واریزی بر اساس نرخ روز دلار محاسبه و به شما اعلام شود.

پرداخت از طریق وب مانی (WebMoney)

این امکان برای مشتریان گرامی فراهم شده است تا بتوانند وجه سفارش های خود را توسط ارز های WMZ یا WMX و از طریق سیستم انتقال وجه داخلی وب مانی پرداخت نمایند. در صورتی که این روش پرداخت مد نظر شما می باشد می بایست پس از انتخاب روش پرداخت با وب مانی در صفحه تسویه حساب و ثبت سفارش ، منتظر تائید سفارش باشید. سپس همکاران ما اطلاعات پرداخت را از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می نمایند. پس از پرداخت توسط وب مانی می بایست اطلاعات پرداخت خود را به ایمیل walletbaz@gmail.com ارسال نمایید. پس از تائید پرداخت سفارش شما در وضعیت ارسال مرسوله قرار خواهد گرفت.

ارسال ۲۴ ساعته در تهران

کلیه سفارش هایی که قبل از ساعت ۱۳ ثبت و تائید شوند در روز کاری بعد توسط پست اکسپرس در تهران تحویل خواهند شد. سفارش های بعد از این بازه زمانی در روز کاری بعد مورد پردازش ، تایید و ارسال قرار خواهند گرفت.

ارسال فوری در کرج

کلیه سفارش هایی که قبل از ساعت ۱۷ ثبت و تائید شوند در همان روز توسط پیک موتوری در کرج تحویل خواهند شد. سفارش های بعد از این بازه زمانی در روز کاری بعد مورد پردازش ، تایید و ارسال قرار خواهند گرفت.

ارسال به سراسر ایران

کلیه سفارش هایی که قبل از ساعت ۱۳ ثبت و تائید شوند در همان روز توسط پست اکسپرس ارسال خواهد شد. سفارش های بعد از این بازه زمانی در روز کاری بعد مورد پردازش ، تایید و ارسال قرار خواهند گرفت.

ارسال به خارج از ایران

این امکان برای مشتریان گرامی مجموعه ولت باز وجود دارد که سفارش های خود را خارج از محدوده مرزهای ایران در سراسر دنیا نیز دریافت نمایند. سفارش هایی که با مقصد خارج از کشور ثبت می شوند از طریق شرکت های همکار مجموعه ولت باز در خارج از ایران ارسال می گردند. بازه زمانی ثبت سفارش تا تحویل کالا در اکثر کشورها بین ۲ الی ۵ روز کاری به طول می انجامد.

هدیه ثبت نام در باشگاه مشتریان ولت باز چیست؟

به پاس تشکر و قدردانی از همراهان جدید مجموعه ولت باز که در باشگاه مشتریان ولت باز ثبت نام نموده اند و ما را لایق خدمت رسانی به خود می دانند، پس از تائید ثبت نام ، مقادیری بیت کوین به عنوان هدیه ورود به کیف پول اعضای جدید باشگاه مشتریان ولت باز واریز خواهد شد.

چگونه می توانم از کد تخفیف ولت باز استفاده کنم؟

در زمان ثبت سفارش ، قبل از مرحله نهایی پرداخت، کادری با عنوان کد تخفیف رویت خواهید کرد.کد تخفیف خود را در این کادر وارد نموده سپس دکمه اعمال را کلیک کنید تا مبلغ تخفیف از صورتحساب شما کسر شود.سپس می توانید مابقی مبلغ را پرداخت نمایید.

چطور می توانم از جشنواره های ولت باز اطلاع پیدا کنم؟

در صورتی که عضو باشگاه مشتریان ولت باز باشید و یا قبلا از مجموعه ولت باز خرید کرده باشید به صورت خودکار زمان و نحوه برگزاری جشنواره های ولت باز از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین با مراجعه به صفحه اصلی وب سایت ولت باز می توانید از زمان برگزاری جشنواره های ولت باز مطلع شوید. صفحه اینستاگرام ولت باز نیز راه دیگریست که می توانید از اخبار ، فعالیت ها ، تخفیف ها و جشنواره های ولت باز مطلع شوید.

×

 

سلام

به شما پیشنهاد میکنیم پیش از انتخاب و خرید کیف پول سخت افزاری حتما از مشاوره تخصصی ولت باز استفاده نمایید.

×