بروزرسانی ترزور تی سخت افزاری
آموزش گام به گام بروزرسانی ترزور تی با تصویر

بروزرسانی کیف پول سخت افزاری ترزور تی


تمام کیف پول های سخت افزاری برای ارائه ی بروزترین عملکرد ها نیازمند بروزرسانی خواهند بود. این هشدار بسیار به گوش رسیده است که در صورت وجود آپدیت جدید، پیش از هرگونه مبادله ی ارزی آن را انجام دهید. هدف از این مقاله ی راهنما کمک به کاربران دارنده ی ترزور تی می باشد تا قادر به بروزرسانی کیف پول خود شوند. این مقاله مربوط به بروزرسانی ترزور تی می باشد.

بیشتر بخوانید:

 بروزرسانی ترزور وان در ولت باز

 

به این عکس توجه نمایید

 

صفحه ی اعلام بروزرسانی ترزور تی

 

اغلب تنها راه گسترش دادن عملکرد های ترزور آپدیت نمودن آن است. این عملکرد ها شامل امنیت بیشتر و فعال سازی ویژگی های جدید توسعه یافته می شوند. هنگام انتشار آپدیت تازه، کیف پول ترزور این بروزرسانی را در نواری بطور واضح بالای صفحه به نمایش می گذارد.

به منظور بررسی ورژن سخت افزاری دستگاه خود به حالت bootloader مراجعه نمایید. همچنین می توانید به قسمت تنظیمات پیشرفته (Advanced setting) در کیف پول ترزور (Trezor Wallet) مراجعه نمایید.

با کلیک بر روی show details تمام ویژگی های بروزرسانی را با شما مرور می نماید. همچنین مراحل اتصال دستگاه به حالت bootloader را مشاهده خواهید کرد.

 

تمام مراحل برگرفته از سایت رسمی ترزور می باشد.


وارد شدن به حالت بووت لودر (bootloader mode) در بروزرسانی ترزور تی


← برای شروع می بایست همزمان با اتصال دستگاه با کابل، انگشت خود را بر روی صفحه بالا و پایین بکشید (و یا دایره ای شکل صفحه را لمس نمایید).

← به منظور وارد شدن به این حالت، صفحه لمسی نیازمند ثبت لمس شما می باشد.

← برای مشاهده ی حرکت دادن انگشتتان  دیدن این ویدئو را پیشنهاد می نماییم.

← به محض اتصال به حالت bootloader، با زدن تیک سبز رنگ اتصال را تأیید نمایید.

بررسی و بروزرسانی ترزور تی
بررسی و وارد شدن به host دستگاه در برزوررسانی ترزور تی

 شروع بروزرسانی ترزور تی


 

مهم: پیش از انجام مراحل، از به همراه داشتن کلمات بازیابی خود اطمینان حاصل نمایید. برخی از بروزرسانی های سخت افزاری حافظه ی دستگاه را پاک خواهند کرد. همچنین می توانید از طریق این بلاگ از درست بودن کلمات بازیابی خود پیش از آپدیت مطمئن شوید.

← در حالت بووت لودر، دو گزینه پیش روی شما خواهد بود؛ ریست و آپدیت.

← تمام نکات را با دقت مطالعه نمایید و بر روی باکس ها کلیک کنید تا گزینه ی بروزرسانی دستگاه (Update my device) فعال شود.

← بر روی دستگاه بروزرسانی را تأیید نمایید و به ترزور خود اجازه دهید تا آپدیت شود.

فعال نمودن بروزرسانی ترزور تی
تأیید فعال نمودن بروزرسانی ترزور تی بر روی دستگاه

 

مهم: در صورت از دست دادن اتصال حین بروزرسانی ترزور تی، دستگاه حافظه را پاک خواهد کرد. این اتفاق ممکن است به دلیل وجود یک سری نقص ها و یا قطع اتصال کابل باشد. در چنین شرایطی دستگاه را مجدد به سیستم متصل نمایید . مراحل را انجام دهید. پس از بروزرسانی به بازیابی حساب های خود نیاز پیدا خواهید کرد.

⇐ به دستگاه کیف پول خود اجازه دهید تا آپدیت جدید را بارگذاری نمایید. از جدا نمودن دستگاه خود در حین این بارگذاری اجتناب نمایید.

بارگذاری آپدیت در حین بروزرسانی ترزور تی
اتمام بارگذاری بروزرسانی ترزور تی

بروزرسانی کیف پول ترزور تی به پایان رسید. در صورت بروز هرگونه اتفاق پیش بینی نشده، حتما در قسمت چت آنلاین ما در ولت باز در تماس باشید.


در صورت تمایل به خرید کیف پول ترزور به ولت باز مراجعه نمایید.

ترزور تی

ترزور وان