کیف پول سخت افزاری سیف پال اس وان Safepal S1
آموزش نصب و راه اندازی کیف پول سخت افزاری سیف پال

آموزش نصب و راه اندازی کیف پول سخت افزاری سیف پال

در این آموزش قصد داریم نحوه نصب و راه اندازی اولیه کیف پول سخت افزاری سیف پال اس وان را به شما آموزش دهیم.

پیش از هر کاری ابتدا نیاز به شارژ اولیه سیف پال اس وان می باشد. جهت شارژ اولیه سیف پال می توانید از پاوربانک و یا پورت های کامپیوتر و لپ تاپ استفاده کنید. همچنین می توانید از شارژر های با آمپراژ یک آمپر یا کمتر استفاده نمایید. کیف پول خود را به مدت ۸ ساعت شارژ نمایید سپس مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

برای شروع راه اندازی ابتدا دکمه پاور را چند ثانیه نگهدارید.

سپس زبان مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

آموزش نصب و راه اندازی سیف پال safepal s1

گزینه submit و سپس Let’s begin را انتخاب نمایید.

سیف پال اس1سیف پال اس1

برای ساختن ولت جدید گزینه Create New Wallet  را انتخاب نمایید و همچنین  کاربرانی که از قبل عبارات کلیدی دارند گزینه   Recovery My Wallet را انتخاب نمایند.

سیف پال safepal S1

گزینه Create New را  انتخاب نمایید ، گزینه What’s Mnemonic  برای توضیح این عبارات کلیدی(Recovery Phrase) و کاربرد های آن می باشد.

سیف پال safepal S1

در این مرحله باید تعداد کلمات کلیدی را تعیین کنید که به صورت دلخواه می باشد. بعد از تکمیل این مرحله با توجه به تعدادی که مشخص کرده بودید به شما عبارات کلیدی نمایش داده خواهد شد.

سیف پال safepal S1

نکته : حتما توجه داشته باشید که این عبارات کلیدی ( Recovery Phrase) را  ثبت و یادداشت کرده و در یک محیط کاملا آفلاین به دور از دسترس دیگران نگهداری کنید. این نکته حائز اهمیت هست که در همه مراحل بازیابی، فقط عبارات کلیدی می توانند اکانت شما را بازیابی کنند پس در نگهداری آن بسیار دقت کنید.

گزینه Next را زده ، در این مرحله  باید کلمات کلیدی  ( که در مرحله قبل یادداشت کرده بودید) را تایید کنید و به ترتیب در هر صفحه آنها را انتخاب نماید.(فقط یک کلمه در هر صفحه تایید می شود.

گزینه Set My PIN را انتخاب نموده و سپس کد مورد نظرتان رو انتخاب کرده و تکرار کنید و حتما این کد را به خاطر بسپارید یا درجایی ثبت نمایید.

سیف پال safepal S1سیف پال safepal S1

Name My Wallet در این مرحله باید یک اسم برای کیف پول اتان به صورت دلخواه انتخاب نمایید و سپس تایید کنید.

سیف پال safepal S1

دراین مرحله یک کد QR را مشاهده میکنید که باید از دوربین گوشی همراه اتان این کد را اسکن کرده و برنامه را دانلود و نصب کنید.

سیف پال safepal S1

گزینه Hardware wallet را انتخاب نمایید و سپس Next  را زده ، در این مرحله یک پسورد جدید وارد کنید و دومرتبه آن را تکرار کنید ( تمامی پسورد ها ، پین ها و عبارات کلیدی را در محیطی آفلاین یادداشت کنید و به هیچ وجه در اختیار شخص دیگری قرار ندهید)  تیک  قوانین و مقررات را زده و سپس گزینه Submit  را انتخاب نمایید.

سیف پال safepal S1سیف پال safepal S1

در این مرحله هم درصورت تمایل می توانید اثر انگشت خود را ثبت کنید ،درغیر اینصورت Skip را بزنید.

در این مرحله هم درصورت تمایل می توانید یک الگو برای خود ترسیم کنید ،درغیر اینصورت Skip را بزنید.

سیف پال safepal S1سیف پال safepal S1

گزینه Start SafePal journey را زده و سپسNext را بزنید

 

سیف پال safepal S1

در این مرحله برای جفت شدن ولت (SafePal) با گوشی همراه اتان، شما باید ۲مرحله اسکن  طبق عکس انجام دهید. ابتدا پسورد را وارد کرده و مراحل زیر را انجام دهید :

مرحله اول : باید با استفاده از دوربین ولت QRکد  را از روی گوشی اسکن کنید و OK را بزنید تا با ولت  pair  شود و سپس پین را وارد کنید.

مرحله دوم :باید از دوربین گوشی  QR  کد را از روی ولت اسکن کنید

 

سپس وارد اکانت خود می شوید.

سیف پال safepal s1یا اگر بارکد ها نمایش داده نشد میتوانید از یک کارت که شامل ۲ کد QR  میباشد داخل جعبه safepal قرار دارد. که به ترتیبی که ازتون خواسته شده استفاده کنید .