بروزرسانی جدید لجر نانو اس 2.0.0
ویژگی های ورژن ۲.۰.۰ آخرین آپدیت لجر نانو اس پس از ۱.۶.۰

لجر نانواس: ورژن جدید سخت افزاری ۲.۰.۰ در دسترس قرار گرفت! به منظور کسب اطلاعات در خصوص بروزرسانی جدید لجر نانو اس و انجام آن با ما باشید.

بروزرسانی جدید لجر نانو اس و پشتیبانی از اتریوم 2.0

لجر ورژن جدیدی از بروزرسانی سخت افزاری خود را به کاربران عرضه نموده است. ایجاد تجربه ی پردازشی با طراحی جدید در این نسخه ی بروزرسانی ۲.۰.۰ قابل توجه می باشد. همچنین اعتبار قراردادهای سپرده گذاری اتریوم ۲.۰ را توسط خدمات شخص ثالث امکان پذیر می کند.

ورژن جدید این سخت افزار (۲.۰.۰) هم اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است. این بروزرسانی تجربه ی کلی کاربر را با شروع و راه اندازی دستگاه بهبود می بخشد.

سیستمی با طراحی مجدد و راحت در بروزرسانی جدید لجر نانو اس

خرید لجر نانو اس

راه اندازی لجر نانو اس

بروزرسانی لجر نانو اس

 

 

کلمات بازیابی در بروزرسانی جدید لجر نانو اس

 

بروزرسانی جدید لجر نانو اس پردازنده ی جدیدی را برای تازه واردان این عرصه به ارمغان آورده تا بتوانند به درستی سرمایه گذاری را شروع نمایند. هدف این آپدیت دو برابر نمودن درک کاربر از محصول و امنیت می باشد. نسخه ی ۲.۰.۰ بر کلمات بازیابی تأکید و مراحل مهم یادداشت ۲۴ کلمه ی بازیابی را آسان تر می کند؛ در صورت سرقت و یا مفقودی دستگاه، کلمات بازیابی تنها راه بک آپ گرفتن حساب های کاربران می باشد.

کلمات بازیابی در بروزرسانی جدید لجر نانو اس

 

بروزرسانی جدید لجر نانو اس این مراحل ساده سازی را با قرار دادن صفحات بیشترقبل و بعد از نمایش و تأیید کلمات بازیابی محقق می سازد. بررسی و تأیید این کلمات نیز ساده تر و کوتاه تر شده اند. به این ترتیب که پیدا کردن هر کدام از ۲۴ کلمه از میان تنها ۴ کلمه امکان پذیر شده است؛ دیگر برای تأیید هر کلمه نیازی به جستجو بین تمام کلمات نیست.

(می دانیم که شما اشراف کامل به این موضوع دارید ولی گفتن آن هیچ وقت کافی نخواهد بود. هرگز تحت هیچ شرایطی کلمات بازیابی خود را با شخص دیگری به اشتراک نگذارید.)

ویژگی کنترل مرکزی

کنترل مرکزی در بروزرسانی جدید لجر نانو اس

 

به دنبال لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)،  این بروزرسانی جدید لجر نانو اس (Ledger Nano S) ویژگی ها و پیشرفت های جدیدی را به ارمغان می آورد. لجر نانو ایکس از کنترل مرکزی برخوردار می باشد و هم اکنون این ویژگی از این دستگاه به لجر نانو اس نیز انتقال پیدا کرده است.

 

رفتن به کنترل مرکزی در بروزرسانی جدید لجر نانو اس
کنترل مرکزی در بروزرسانی لجر نانو اس (فلش)

بدین منظور، هر دو دکمه ی فیزیکی بر روی دستگاه می بایست فشرده و نگه داشته شود تا کاربر به قسمت کنترل مرکزی هدایت شود. در این بخش عملکردهای متفاوتی را مستقیما در خود دستگاه می توان انجام داد؛ از جمله ی این عملکردها می توان به این موارد اشاره کرد:

♦ دسترسی به تنظیمات،

♦  قفل کردن دستگاه

♦ حذف نمودن برنامه های ارز ها مستقیما بر روی دستگاه

 

 

پیشتر می بایست با استفاده از نرم افزار لجر لایو (Ledger Live)  برنامه ها را حذف نمود.

پشتیبانی از اتریوم ۲.۰ در بروزرسانی جدید لجر نانو اس

 

بروزرسانی جدید لجر نانو اس و پشتیبانی از اتریوم 2.0

 

پس از انتشار اخیر لجر نانو ایکس، این نسخه ی بروزرسانی جدید لجر نانو اس (سخت افزاری) از الگوریتم استخراج EIP2333 پشتیبانی می کند. این قابلیت رمزنگاری این امکان را ایجاد می کند تا با اطمینان کامل معامله ی اتریوم ۲.۰ را در لجر نانو اس خود امضا نمایید.

 

 

تجربه ی کاربری بهتر

 

این ستاره ی لجر تجربه ای آسان تر، امن تر و لذت بخش تر را ارائه کی کند. از این رو، این بروزرسانی سخت افزاری جدید لجر نانو اس از چندین پیشرفت UI و UX پشتیبانی می کند.

 

نوار پیشرفت در بروزرسانی جدید لجر نانو اس

به منظور تسهیل روند دانلود نرم افزار، نواری برای نمایش درصد دانلود بر روی دستگاه قرار داده شده است.

علاوه بر این، اکنون با بروزرسانی جدید لجر نانو اس عملکردهای جدید اضافه شده است. زمان رمز ورودی و فعال سازی محافظ صفحه نمایش را بطور جداگونه می توان در قسمت تنظیمات امنیت تعیین نمود.

برای انجام این کار کافی است تا با فشردن و نگه داشتن دکمه ها وارد قسمت تنظیمات شوید. سپس امنیت (Security) را انتخاب نمایید. با توجه به نیاز خود، رمز ورودی (Pin lock) و یا محافظ صفحه نمایش (Screensaver) را تأیید و زمان مورد نظر را تعیین نمایید.

هر دو زمان به طور پیش فرض در همان مقدار قبلی ذخیره شده اند. کاربر می تواند با توجه به راحتی خود آن را تغیید دهد.

 

افزایش حجم در بروزرسانی جدید لجر نانو اس

 

با توجه به پیشرفت های مختلف این بروزرسانی اعم از پردازنده، الگوریتم، تجربه ی کاربری و غیره، مقدار سیستم عامل افزایش یافته است.

با این حال، از اندازه ی اکثر برنامه های ارزها کاسته شده تا این افزایش حجم جبران شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر مبنی بر چگونگی انجام بروزرسانی دستگاه سخت افزار لجر خود از این صفحه ی ما در ولت باز دیدن فرمایید.

به علاوه، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص آپدیت کردن نرم افزار اتریوم به پشتیبانی لجر مراجعه نمایید.