معرفی کیف پول لجر نانو اس
معرفی کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس

آنچه باید در رابطه با کیف پول لجر نانو اس بدانیم

کیف پول لجر نانو اس دستگاهی سخت افزاری می باشد که امکان ذخیره سازی، خرید و فروش ارز های دیجیتالی را میسر می سازد. با استفاده از این کیف پول ها ارز ها و دارایی شما بصورت آفلاین در دستگاه ذخیره می شوند. با استفاده از کابل USB لجر نانو اس بر روی تلفن همراه با سیستم عامل اندروید و کامپیوتر راه اندازی و مدیریت می شود.

نگاه کلی:

پشتیبانی از ارز های متعدد

امنیت بالا

ذخیره ی ارز ها بصورت آفلاین

اتصال به کامپیوتر و تلفن همراه اندروید

اتصال از طریق کابل و نداشتن باطری

ذخیره ی رمز امنیتی در خود دستگاه

قابلیت بروز شدن

مدیریت ارز ها در نرم افزار لجر لایو

 

اتصال کیف پول لجر نانو اس به کامپیوتر و اندروید


اگر شخصی قصد هک کردن دستگاه را داشته باشد نه تنها باید کیف پول را سرقت کند بلکه عبارت های امنیتی آن را نیز باید بدست بیاورد.


ارز های قابل پشتیبانی

خرید و نصب و ذخیره ارز های متعدد در کیف پول لجر نانو اس

هر روزه ارز های جدیدی به بازار دیجیتالی عرضه می شوند.

هیچ کیف پولی در دنیا وجود ندارد که تمام این ارز ها را پشتیبانی کند. خوشبختانه لجر نانو اس مدیریت ارز های متعددی را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

از ارز های مطرحی همچون بیت کوین و اتریوم تا ارز هایی که از محبوبیت کمتری برخوردار هستند همچون Ubiq پشتیبانی می کند. علاوه بر این لجر نانو اس را می توان به کیف پول هایی همچون Myetherwallet و Neon متصل کرد. بنابراین توکن های هر دو را در لجر می توان ذخیره کرد. لیست تمام توکن های اتریوم در این سایت و توکن های نئو را در سایت خود Neon می توانید مشاهده کنید.

مزایای کیف پول لجر نانو اس

امنیت

امنیت کیف پول لجر نانو اس

همانطور که اطلاع دارید لجر نانو اس از امنیت بالایی برخوردار است.

همین که از کیف پول های نرم افزاری استفاده نمی کنید بسیار در امن بودن ارز های خود پیش قدم هستید. رمز های خصوصی شما در خود دستگاه ذخیره می شوند. از آنجایی که دستگاه همیشه آفلاین می باشد، هیچ شخص دیگری قادر به دسترسی به حساب شما از طریق اینترنت نخواهد بود.

به محض دریافت دستگاه، رمزی را بر روی دستگاه می بایست انتخاب کنید که فقط خود شما باید آن را حفظ باشید. این رمز حداقل باید ۴ و حداکثر ۸ عدد باشد. به علاوه یک لایه ی امنیتی دیگر نیز وجود دارد که کلمات بازیابی نامیده می شوند. پس از انتخاب رمز خصوصی این ۲۴ کلمه ی بازیابی در اختیار شما قرار داده می شود.

مجدد تمام این کلمات بر روی دستگاه هستند و کسی به غیر شما آن ها را نمی بیند.


بیشتر بدانیم: آموزش راه اندازی کیف پول لجر نانو اس در وبسایت ما بصورت ویدیویی قرار دارد.


بروز بودن

بخش منیجر برای بروزرسانی کیف پول لجر نانو اس

 

لجر نانو اس قابلیت بروز شدن را نیز دارند. توسعه دهندگان این کیف پول بروزرسانی های جدید را همیشه در اختیار قرار می دهند. پیشنهاد می شود که قبل از انجام هر تراکنشی، آن را به آخرین ورژن آپدیت بروزرسانی شود.


ما در ولت باز (آموزش مراحل بروزرسانی کیف پول لجر نانو اس و لجر نانو ایکس) را در وبسایت خود قرار داده ایم.


مقاوم بودن

لجرها در برابر صدمه های فیزیکی از مقاومت بالایی برخوردار هستند. بدنه ی دستگاه از مواد با دوام ساخته شده و علاوه بر این قطعه ای از جنس فولاد و ضد زنگ بر روی خود دستگاه به عنوان کاور قرار داده شده است. این دقت در جنس کیف پول به شما اطمینان می دهد که چنانچه دستگاه از دست شما بیوفتد، درصد صدمه دیدن دستگاه بسیار پایین باشد.

آیا احتمال هک شدن کیف پول لجر نانو اس وجود دارد؟

بررسی هک شدن کیف پول لجر نانو اس

اول از همه زمانی که خود دستگاه توسط شخص دیگری به سرقت برود، برای دسترسی به حساب و سرمایه ی موجود در آن نیازمند رمز خصوصی می باشد که تنها مالک حساب از آن اطلاع دارد. امکان تکرار این رمز تنها ۳ بار می باشد و بعد از آن دستگاه باید دوباره راه اندازی شود و در نتیجه برنامه ی حساب های شما از روی دستگاه پاک خواهد شد. بنابراین امکان دسترسی به دارایی های شما وجود نخواهد داشت.

لجر نانو اس هیچگونه دسترسی به رمز امنیتی دستگاه ندارد. بنابراین تنها مالک حساب مسؤل هرگونه اتفاقی می باشد.

به خاطر داشته باشید که هیچ کیف پولی صد در صد امن نیست.

لوازم داخل جعبه ی لجر نانو اس

شرکت لجر حدود دو سالی می باشد که دیگر بر روی بسته بندی دستگاه های خود هولوگرام مربوط به شرکت را درج نمی کند. در عوض یک تراشه ای (chipset) در دستگاه وجود دارد که موقع نصب و راه اندازی اصالت کالا را چک خواهد کرد.

بسته بندی کیف پول لجر نانو اس

لوازم گنجانده شده در جعبه ی لجر نانو اس:

← دستگاه لجر نانو اس

← برگه ی دستوالعمل

← حلقه ی آویز جاسوئیچی

← بند آویز دستگاه

← برگه ی یادداشت کلمات بازیابی

← کابل USB

لوازم موجود در جعبه ی لجر نانو اس

چگونه کیف پول لجر نانو اس را راه اندازی کنیم؟

لجر نانو اس از طریق نرم افزار لجر لایو (ledger live) امکان مدیریت ارز های دیجیتالی را ایجاد می کند. به علاوه ی خود سخت افزاری لجر نانو اس که همیشه باید بروز باشد، نرم افزار لجر لایو نیز باید در آخرین ورژن آپدیت خود باشد. آموزش بروزرسانی نرم افزار لجر لایو در سایت ما قرار دارد.

راه اندازی کیف پول لجر نانو اس


♦♦♦

ولت باز مراحل راه اندازی و نصب لجر لایو را در سایت خود قرار داده است.

با کلیک بر روی لینک های زیر می توانید مشاهده کنید:

(آموزش راه اندازی خود دستگاه(ویدیو))

(آموزش نصب لجر لایو بر روی اندروید)

(آموزش نصب لجر لایو بر روی کامپیوتر)


اگر این پست را با دقت همراه ما بوده باشید، هم اکنون اطلاعات کافی در اختیار دارید.

بنابراین به صورت اجماع، این دستگاه از پر کاربرد ترین و امن ترین ها می باشد.

به علاوه ی رمز امنیتی وجود ۲۴ کلمه ی بازیابی که در امنیت بالای لجر نانو اس نقش حائز اهمیتی دارد. پشتیبانی از تعداد ارز های بسیار و بدنه ی محکم این دستگاه از مزیت های آن بشمار می رود.

در صورت تمایل به خرید به سایت ما رجوع بفرمایید.

باعث خوشحالی ماست تا تجارب، سؤالات و یا انتقادات شما را بخوانیم. از این رو می توانید در پایین همین پست آن ها به اشتراک بگذارید.

شاد باشید.